S-M MAYO PLAJ ÜRÜN. TEKST. LTD. ŞTİ.
(0312) 419 40 44
Üye Girişi Kayıt Ol   

Desenli Bikini

Seamark Desenli Bikini

Ürün Kodu: 2311-167
Stok Durumu: VAR

yeni
indirimde

165,00

79,90

Kazancınız: 85,10

Renk Seçiniz

Beden Seçiniz

Saat 16:00'a kadar aynı gün kargo

Bonus kart peşin fiyatına 6 ay taksit

Axess kart peşin fiyatına 6 ay taksit

Mayo & Bikini ölçüm tablosu

Mayo & Bikini hakkında bilgiler

Ürün iade şartları

LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ: deniz, tuz, güneş, ter, güneş kremleri hepsi birleştiğinde reaksiyona girerek mayo kumaşını çok çabuk yıpratmaktadır. Özellikle parlak ve canlı renkli ürünler dinlendirilerek kullanılmaz ise 15 gün içerisinde %40 solabilirler. Zorlu doğal koşullardan kaynaklanan renk solmaları üretim hatası değildir. Canlı renklerin solması doğal bir sonuçtur.  Firmamız bu durumda sorumluluk kabul etmemektedir.

Çözüm olarak; BİR MAYO YA DA BİKİNİYİ GÜNDE 3 SAATTEN FAZLA KULLANMAMANIZI  TAVSİYE EDERİZ. Denizden çıktıktan sonra değiştirmeniz sağlığınız açısından da faydalı olacaktır. Uzun süreli kullanım amaçlanıyor ise koyu renkler tercih edilmelidir. Birden fazla renklileri ıslak olarak bekletmeyiniz. Mayonuzu direk güneş ışığında değil, gölgede ve tersinden sererek kurutunuz. Mayonuzu ütülemeyiniz. Kum tanelerinin kumaş dokusunun arasına girmesini engellemek teknolojik olarak mümkün değildir. Mayonuzu direk kuma oturmadan kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tüm kumaşlar sürtünme sonucu tüylenir. Bu nedenle mayonuzu yüzey temaslarından ve takılabileceği yüzeylerden koruyunuz. Tırtıklı ve pütürlü yüzeylerin (örneğin havuz kenarları, su kaydırağı ve benzeri) mayonuzda tüylenmeye neden olacağını unutmayınız.

Seamark Desenli Bikini

Çabuk Kuruyan İtalyan Kumaş.

1 yorum

  1. :

    Bütün Modeller çok şık çok güzel bütün detaylar özenle tasarlanmış her zevke her göze hitap ediyor hepsi çok zarif ve narin muhteşem hepsini çok begendim

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri
Ziyaretçi Sayıları
Online : 4
Bugün : 236
Toplam : 1076193